DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Dekoratívna betónová škridla Bronx 0,47 m2
Dekoratívna betónová škridla Bronx 0,47 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna betónová škridla Bronx 0,47 m23-7 dní45,49 €36,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívna betónová škridla Bronx je odolná voči dažďu, slnku a mrazu. Produkt môžete bez obáv používať vonku. Bude fungovať aj v interiéri. Obklad dokonale imituje tehlu, vďaka čomu doplní industriálny aranžmán. Obklad využijete aj v modernom alebo rustikálnom interiéri.
Vlastnosti a výhody
Dekoratívna betónová škridla Bronx 0,47 m2 je odolná voči rôznym poveternostným vplyvom. Výrobok je odolný voči dažďu alebo slnku. Obklad je tiež mrazuvzdorný. Vďaka tomu môžete obklad bez obáv používať v exteriéri. Produkt s matným povrchom bude dobre fungovať aj vo vnútri budovy. Obklad je vo forme dlaždice s hotovou škárou. Produkt môžete nainštalovať vertikálne alebo horizontálne. Obklad vyrobený z betónu sa vyznačuje prirodzenou farbou. Výrobok dokonale napodobňuje tehlu. Vďaka tomu bude obklad vyzerať skvele v industriálnom aranžmáne. Dekoratívny betónový obklad Bronx dobre poslúži aj v modernom či rustikálnom priestore. V našom sortimente nájdete aj ďalšie farebné varianty betónového obkladu.
- Dlaždice v paneli
- Dlaždice s hotovou škárou
- Viditeľná štruktúra
- Vertikálna alebo horizontálna inštalácia
- Prirodzená farba
- Odolný voči poveternostným vplyvom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fasádny obklad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 12 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 205 mm |
| Hrúbka produktu | 38 mm |
| Farebná skupina | Červená |
| Farba | Ed |
| Pokrytie | 0,47 m² |
| Šírka produktu | 190 mm |
| Hmotnosť produktu | 18,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762313940 |

1850 + recenzí









