DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Dekoratívna betónová škridla Stegu Tallin sivá
Dekoratívna betónová škridla Stegu Tallin sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna betónová škridla Stegu Tallin sivá3-7 dní19,89 €16,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívna betónová dlažba Stegu Tallin sivá sa môže použiť na dekoráciu stien vo vnútri aj mimo budovy. Výrobok je odolný voči nečistotám a nízkym teplotám. Minimalistický dizajn a originálne farby ladia s moderným štýlom. Dlaždice sa ľahko udržiavajú v čistote. Produkt sa ľahko inštaluje.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dokončovací prvok vo vnútri alebo mimo budovy, ktorý vytvorí efektnú povrchovú úpravu steny? Vynikajúcou voľbou bude sivá dekoratívna betónová škridla Stegu Tallin. Vyznačuje sa charakteristickými farbami a minimalistickým dizajnom v súlade s modernými trendmi. Výrobok je odolný voči nečistotám a náročným poveternostným vplyvom, napr. Dekoratívna betónová škridla Stegu Tallin šedá nespôsobuje pri montáži žiadne problémy. Produkt je grafitovej farby s matným povrchom, vďaka čomu vyzerá skvele. Dlažba je mimoriadne odolná a ľahko sa udržiava v čistote, čo jej umožňuje zachovať si svoj prirodzený vzhľad po dlhú dobu. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie betónové dlaždice na dekoráciu.
- Bezšvový výrobok
- Jednoduchá montáž
- Nízka hmotnosť
- Produkt s jedinečným vzhľadom
- Moderný štýl
- Produkt s jedinečným vzhľadom
- Jednoduchá montáž, moderný štýl
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 760 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Grafit |
| Pokrytie | 1,62 m² |
| Šírka produktu | 390 mm |
| Hmotnosť produktu | 20,8 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762312110 |

1850 + recenzí











