DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Dekoratívna dlažba Monsanto 2 Stegu s béžovou škárou, 0,42 m2
Dekoratívna dlažba Monsanto 2 Stegu s béžovou škárou, 0,42 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna dlažba Monsanto 2 Stegu s béžovou škárou, 0,42 m23-7 dní50,76 €41,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívny obklad imitujúci prírodnú tehlu v béžovej farbe vám umožní vytvoriť zaujímavý a útulný aranžmán na stene vo vami vybranej miestnosti. Ide o odolný a odolný produkt, ktorý si môžete úspešne nainštalovať vo svojom dome sami. Doska vyrobená z betónu je tiež ideálna pre vonkajšie použitie.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte zaujímavé aranžmány pre váš domov a máte radi riešenia, ktoré v interiéri navodia pocit útulnosti, určite vás zaujmú tu prezentované dekoratívne obklady. S ním si môžete zariadiť izbu podľa vlastného výberu v klasickom a atraktívnom štýle. Tehlová úprava má pozitívny vplyv na udržiavanie tepla, vďaka čomu je tento prvok obzvlášť vhodný okolo krbu alebo ako dekorácia kuchyne. Výrobok nevyžaduje použitie ďalšej škárovacej hmoty - ľahko sa inštaluje a beží hladko. Dlaždice môžete úspešne položiť sami. Dlaždica je vyrobená z betónu, čo zabezpečuje jej odolnosť a vysoký stupeň pevnosti. Z tohto dôvodu neexistujú žiadne kontraindikácie na použitie mimo domu ako fasádna dekorácia.
- Bezšvový výrobok
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 24 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 480 mm |
| Hrúbka produktu | 26 mm |
| Farba | Béžová |
| Pokrytie | 0,42 m² |
| Šírka produktu | 170 mm |
| séria | Monsanto |
| Hmotnosť produktu | 15 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Vyžaduje sa impregnácia |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907762309165 |

1850 + recenzí










