DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Dekoratívna dlažba so škárou Monsanto 1 Stegu červená, 0,42 m2
Dekoratívna dlažba so škárou Monsanto 1 Stegu červená, 0,42 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna dlažba so škárou Monsanto 1 Stegu červená, 0,42 m23-7 dní49,92 €40,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie prezentovaných dekoratívnych dlaždíc vám umožňuje vytvoriť efekt dokončenia interiéru v tehle. Ide o odolný prvok, ktorým možno úspešne zakryť steny v interiéri aj exteriéri. Tehlový povrch umocňuje pocit útulnosti medzi členmi domácnosti a interiér pôsobí teplejším dojmom.
Vlastnosti a výhody
Povrchová úprava stien z tehál robí interiér miestnosti teplejším a útulnejším. S prezentovaným dekoratívnym obkladom môžete tento efekt dosiahnuť aj vtedy, ak sú steny vášho domu vyrobené z iného materiálu. Ide o bezškárový prípravok, ktorý si na podklad jednoducho nanesiete sami. S ním môžete vytvoriť zaujímavé usporiadanie v interiéri miestnosti, ktorú si vyberiete. Pozitívne tak ovplyvníte vnímanie interiéru ostatnými členmi domácnosti. Obklad vyzerá obzvlášť dobre okolo krbu alebo v kuchyni. Je vyrobený z betónu, takže je ideálny aj na vonkajšie použitie. Preto ho môžete použiť na dekoráciu fasády, ktorá dodá vášmu domovu jedinečný charakter.
- Bezšvový výrobok
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 24 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 480 mm |
| Hrúbka produktu | 26 mm |
| Farba | Červená |
| Pokrytie | 0,42 m² |
| Šírka produktu | 170 mm |
| séria | Monsanto |
| Hmotnosť produktu | 15 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762309141 |

1850 + recenzí











