DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sadrové obklady
- Dekoratívna omietka rohová Parma 01 Stegu 1 0,9 m
Dekoratívna omietka rohová Parma 01 Stegu 1 0,9 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívna omietka rohová Parma 01 Stegu 1 0,9 m3-7 dní29 €23,58 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohová sedačka Parma určite poteší každého náročného užívateľa svojou odolnosťou a atraktívnym vzhľadom. Ide o dekoratívny dokončovací prvok, ktorý je umiestnený na križovatke stien. Dokonale imituje tehlový povrch, takže je jedinečnou dekoráciou do každej klasickej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Rohová sedačka Parma je jedným z dekoratívnych prvkov určených na vytváranie estetických dekorácií vo vnútri budov. Ide o úzky obklad, ktorý sa umiestňuje na križovatke stien, vďaka čomu pôsobí esteticky v každom detaile. Výrobok je dokonalou imitáciou tehlových povrchov, takže obkladaná stena urobí na členov domácnosti a hostí pôsobivý dojem. Rohová sedacia súprava má univerzálnu bielu farbu, ktorou je možné ozdobiť moderný aj klasický interiér. Výrobok vyrobený zo sadry má vynikajúce vlastnosti odolnosti, takže bude perfektne plniť svoju funkciu po mnoho rokov. V našej ponuke nájdete aj obklady z rovnakej kolekcie.
- Počet metrov v balení: 0,9 metra
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 12 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Hrúbka produktu | 22 mm |
| Šírka produktu | 236 mm |
| séria | Parma |
| Hmotnosť produktu | 5,8 kg |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kód produktu | 5907762302791 |

1850 + recenzí








