DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sadrové obklady
- Dekoratívny omietkový obklad Barbados 1 Stegu 0,48 m2
Dekoratívny omietkový obklad Barbados 1 Stegu 0,48 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívny omietkový obklad Barbados 1 Stegu 0,48 m23-7 dní29,07 €23,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jedným z dekoratívnych prvkov vo vašej kúpeľni môžu byť dlaždice, dekoratívne usporiadané na celej ploche steny. Prezentovaný dekoratívny obklad Stegu Barbados 1 vám umožní vytvoriť v kúpeľni jedinečnú kompozíciu a pôsobivý hnedý kvetinový motív dokonale ladí s teplými, krémovými aranžmánmi. Obklad je vyrobený z odolnej keramiky, odolnej voči vlhkosti a vysokej teplote.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný dekoratívny obklad s elegantným kvetinovým motívom je určený na dekoráciu povrchov stien v kúpeľni alebo kuchyni. Obklad sa perfektne hodí k béžovému, krémovému alebo hnedému dizajnu interiéru, pretože glazúra má ozdobné hnedé vetvičky s listami. Dekoratívny obklad Stegu Barbados 1 je masívne vyrobený z odolnej keramiky, správne opracovanej tak, aby bol hotový výrobok trvácny, precízny v úprave a vysoko odolný voči podmienkam v kúpeľni, teda vode a vysokej vlhkosti vzduchu. Produkt sa ľahko inštaluje a je možné ho umiestniť na stenu v akomkoľvek zložení s inými obkladmi. Počas výrobného procesu je kvalita obkladov kontrolovaná, takže k sebe dokonale pasujú a presne sa spájajú s motívom následných obkladov.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 14 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 390 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Farba | biely |
| Pokrytie | 0,48 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| séria | Barbados |
| Hmotnosť produktu | 7,5 kg |
| Kód produktu | 5907762308649 |

1850 + recenzí









