DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sadrové obklady
- Dekoratívny omietkový obklad Barbados 2 Stegu 0,48 m2
Dekoratívny omietkový obklad Barbados 2 Stegu 0,48 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívny omietkový obklad Barbados 2 Stegu 0,48 m23-7 dní29,07 €23,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaná dekoratívna dlažba je originálnym materiálom na konečnú úpravu stien, vďaka ktorému môžete v kúpeľni vytvoriť originálnu a atraktívnu kompozíciu. Dekoratívny obklad Stegu Barbados sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči vlhkosti a vode, vďaka čomu je trvácny a na stene vyzerá pekne aj niekoľko rokov po inštalácii. Výrobok sa ľahko udržuje v čistote a svetlá béžová farba opticky zväčšuje priestor.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete na stene kúpeľne vytvoriť originálnu a pútavú kompozíciu a máte radi aj jednoduché a striedme vzory, použite atraktívne dekoratívne obklady z kolekcie Stegu Barbados. Moderný jednoduchý motív pozdĺžnych, horizontálnych línií sa perfektne hodí k aranžmánom v súlade s najmódnejšími trendmi interiérového dizajnu. Svetlá, béžová farba obkladov miestnosť príjemne presvetlí a opticky zväčší. Dekoratívny obklad Stegu Barbados je pevne a precízne vyrobený z odolnej keramiky, vďaka čomu je výrobok odolný a odolný voči kúpeľňovým podmienkam. Pri výrobe dekoračných obkladov sa kontroluje ich kvalita, aby hotové dekory k sebe dokonale ladili a montáž bola efektívna a bezproblémová.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 14 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 390 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Farba | Béžová |
| Pokrytie | 0,48 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| séria | Barbados |
| Hmotnosť produktu | 7,5 kg |
| Kód produktu | 5907762308656 |

1850 + recenzí








