DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sadrové obklady
- Dekoratívny omietkový obklad Stegu Hampton 0,4 m2
Dekoratívny omietkový obklad Stegu Hampton 0,4 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívny omietkový obklad Stegu Hampton 0,4 m23-7 dní25,50 €20,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívny omietkový obklad Stegu Hampton je svetlý obklad, ktorý sa skvele hodí do obývačky, spálne, chodby, vyhrievanej verandy alebo zimnej záhrady. Dokonalá reprodukcia textúry prírodného kameňa spôsobuje, že dlaždice je ťažké odlíšiť od originálu. Produkt sa ľahko inštaluje. Dlažba je produktom poľského výrobcu.
Vlastnosti a výhody
Dekoratívny sadrový obklad Stegu Hampton v béžovej farbe s matným povrchom sa bude skvele hodiť do spálne, obývačky alebo predsiene. Ak máte vyhrievanú verandu alebo zimnú záhradu, môžete tam tiež úspešne použiť prezentovaný produkt. Obklad sa vyznačuje dokonalou reprodukciou štruktúry prírodného kameňa, čo zvyšuje jeho estetickú hodnotu a robí z neho módny spôsob dokončovania interiérov. Výrobok je ľahký. Problémy nebudete mať ani s jeho montážou. Dlaždica má rozmery pätnásť krát štyridsať centimetrov. Balenie obsahuje osem dlaždíc. Výrobca poskytuje na svoj výrobok dvojročnú záruku. Dekoratívny sadrový obklad Stegu Hampton 0,4 m2 bol vyrobený v Poľsku. Kúpou tejto dlaždice podporujete miestne podnikanie.
- Ľahké omietkové dlaždice
- Štruktúra prírodného kameňa
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 8 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 400 mm |
| Hrúbka produktu | 15 mm |
| Farba | Mráz |
| Pokrytie | 0,4 m² |
| Šírka produktu | 155 mm |
| Hmotnosť produktu | 5,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kód produktu | 5907762311915 |

1850 + recenzí











