DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Diall hliníkový spojovací profil 18 mm, matné zlato, 2,5 m
Diall hliníkový spojovací profil 18 mm, matné zlato, 2,5 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Diall hliníkový spojovací profil 18 mm, matné zlato, 2,5 m3-7 dní22 €17,89 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Perfektné riešenie pre dodatočnú ochranu dlaždíc. Chráni okraje dlaždíc pred poškodením a umožňuje skryť odkryté neopracované okraje dvoch spojených podláh položených na rovnakej úrovni, ako aj maskuje nerovnosti a zaisťuje symetrické ukončenie.
- Vhodné pre podlahové dlaždice do hrúbky 10 mm
- Výrobok je možné jednoducho inštalovať počas kladenia dlaždíc pomocou rovnakého lepidla
- Tento prah v tvare T je vyrobený z odolného hliníka a je odolný voči vode a korózii, čo zaisťuje vysokú úroveň ochrany a dekoratívnu úpravu dlažby na dlhé roky.
- Ideálne riešenie pre každú miestnosť v dome
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Prahový profil |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 2500 mm |
| Hrúbka produktu | 1 mm |
| Maximálna hrúbka plechu | 10 mm |
| Šírka produktu | 18 mm |
| Výška produktu | 10 mm |
| Vhodný typ podlahy | Obklady a dlažby |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť produktu | 0,17 kg |
| Effect | Zlatý efekt |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Tvar produktu | Tvar T |
| Materiál | hliník |
| Shell | Eloxované |
| Kód produktu | 5059340164984 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









