DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Diamantový rezač Dremel 4,4 mm 2 ks.
Diamantový rezač Dremel 4,4 mm 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Diamantový rezač Dremel 4,4 mm 2 ks.3-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Diamantový rezač, ktorého 2 kusy sú súčasťou šikovnej sady, umožňuje vykonávať precíznu prácu zahŕňajúcu gravírovanie, rezanie, vyrezávanie a brúsenie rôznych tvrdých materiálov. Ak si sami vyrábate dekorácie, vrátane šperkov z polodrahokamov, súprava diamantových fréz je nevyhnutným prvkom remeselníkov a kutilov.
Vlastnosti a výhody
Dvojdielna sada diamantových fréz je univerzálnym doplnkom pre precízne dielenské a kutilské práce. Brúsny kotúč, ktorý je pokrytý diamantovými časticami, umožňuje vykonávať okrem iného gravírovanie, vyrezávanie, rezanie a precíznu konečnú úpravu spracovávaných materiálov. Patria sem polodrahokamy, sklo, keramika, nefrit, tvrdená oceľ a iné tvrdé materiály, ale aj drevo - pomocou frézy vyrobíte dekorácie, šperky, ozdoby na predmety a presne upravíte veľkosť spájaných plôch . Oceľová fréza s diamantovým hrotom a rýchloupínacou technológiou je nevyhnutným nástrojom pre modelára, klenotníka, rytca a každého kutila.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Pre presnú prácu: rezanie, gravírovanie, vyrezávanie a konečná úprava
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Diamantový rezač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer hlavy | 4,4 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Maximálne otáčky za minútu | 25 000 ot./min |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364044849 |

1850 + recenzí









