DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dlažba Delsamo Ceramstic 60 x 120 cm strieborná 1,44 m2
Dlažba Delsamo Ceramstic 60 x 120 cm strieborná 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dlažba Delsamo Ceramstic 60 x 120 cm strieborná 1,44 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborná dlažba Delsamo Ceramstic dodá vašim interiérom jedinečný vzhľad. Produkt patrí medzi veľkoformátové obklady, takže ide o mimoriadne módne riešenie. Gres je materiál, ktorý sa vyznačuje nízkou nasiakavosťou, odolnosťou voči oderu a chemikáliám. Dlaždice môžete použiť aj mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte zaujímavý a jedinečný nápad na dokončenie interiéru? Ponúkame Vám kameninu Delsamo Ceramstic 60 × 120 cm strieborná 1,44 m2. Výrobok so zaujímavými nepravidelnými farbami v odtieňoch sivej nádherne ozdobí povrchy. Vzhľadom na farbu dlaždíc a ich veľký formát bude dokonalým riešením pre aranžmán v modernom štýle. Rovnako ako ostatné obklady z tohto materiálu, aj strieborná kamenina Delsamo Ceramstic sa vyznačuje nízkou nasiakavosťou, oteruvzdornosťou a odolnosťou voči chemickým čistiacim prostriedkom. Môžete ho použiť aj mimo budovy. Prezentovaný produkt pochádza zo série Delsamo. V našej ponuke nájdete aj iné kameninové obklady z rovnakej kolekcie. Pozývame vás zoznámiť sa s naším sortimentom.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedo-strieborná |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Delsamo |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140807 |

1850 + recenzí








