DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dlažba Delsamo Keramstic 60 x 120 cm modrá 1,44 m2
Dlažba Delsamo Keramstic 60 x 120 cm modrá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dlažba Delsamo Keramstic 60 x 120 cm modrá 1,44 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dlažba Delsamo Ceramstic modrá vám pomôže štýlovo dokončiť miestnosti vo vašom byte či dome. Môžete ho použiť ako vo vnútri, tak aj na vonkajšej fasáde budovy. Keramické obklady sú vysoko odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a mechanickému poškodeniu. Sú tiež necitlivé na vlhkosť.
Vlastnosti a výhody
Gres Delsamo Ceramstic 60 × 120 cm modrá 1,44 m2 je riešením, ktoré určite zapadne do každého interiéru – od moderného až po ten klasickejší. Produkt je mimoriadne univerzálny. Môžete ho použiť ako vo vnútri, tak aj na vonkajšej fasáde budovy. Dlažbu Delsamo Ceramstic je možné použiť ako povrchovú úpravu podlahy alebo steny v kúpeľni, kuchyni, obývačke, ale aj na terase či balkóne. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu odolného voči poškodeniu. Porcelánová kamenina je ideálna na použitie na miestach vystavených škodlivým poveternostným vplyvom. Extrémne teploty alebo vlhkosť nepoškodia jeho náter, takže dlaždica bude vyzerať skvele ešte mnoho rokov po inštalácii.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedo-modrá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Delsamo |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140616 |

1850 + recenzí











