DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dlažba Delsamo Keramstic 60 x 60 cm modrá 1,44 m2
Dlažba Delsamo Keramstic 60 x 60 cm modrá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dlažba Delsamo Keramstic 60 x 60 cm modrá 1,44 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modré dlaždice Delsamo Ceramstic sú výbornou voľbou pre ľudí, ktorí si cenia originálny vzhľad svojich izieb. Dlažba sa vyznačuje nízkou nasiakavosťou, odolnosťou proti oderu a čistiacim prostriedkom. Produkt môžete používať aj vonku. V našej ponuke nájdete aj ďalšie krásne a jedinečné kameninové modely z tejto série.
Vlastnosti a výhody
Gres Delsamo Ceramstic 60 x 60 cm modrá 1,44 m2 sú dlažby, ktoré je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Výrobok ako všetka kamenina sa vyznačuje nízkou nasiakavosťou, odolnosťou proti oderu a poškodeniu čistiacimi prostriedkami. Obklady Delsamo Ceramstic blue sú jedinečným produktom vďaka nepravidelnej kombinácii rôznych odtieňov sivej. Vďaka tomu ozdobí vaše povrchy nevšedným spôsobom. Ak vám záleží na netradičných riešeniach, tieto obklady sú pre vás ideálnou voľbou. Produkt je súčasťou kolekcie Delsamo. V našej ponuke nájdete aj ďalšie obklady z tejto série. Môžete ich skombinovať s prezentovanou kameninou a vytvoriť tak jedinečnú povrchovú úpravu interiéru, balkóna či terasy.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedo-modrá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Delsamo |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140623 |

1850 + recenzí











