DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Doky glazovaná kamenina 60 x 120 cm taupe 1,44 m2
Doky glazovaná kamenina 60 x 120 cm taupe 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Doky glazovaná kamenina 60 x 120 cm taupe 1,44 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazované dlaždice Docks taupe sú univerzálne dlaždice imitujúce šedý betón. Sú vhodné na použitie vo vnútri aj mimo budov. Dlaždice majú viacero verzií a ich rektifikovaný povrch zabezpečuje presné napojenie. Sú ideálne do rôznych miestností, pretože sú odolné voči oderu.
Vlastnosti a výhody
Docks glazovaná kamenina 60 x 120 cm taupe 1,44 m2 je kvalitná talianska dlažba. Vyznačujú sa hladkým sivým povrchom, imitujúcim betón. Dlažba má rektifikovaný povrch. To znamená, že sú presne vyrezané a ich hrany sú rovnobežné a ostré, čo uľahčuje ich inštaláciu. Kameninové dlaždice Docks taupe majú rozmery 60 x 120 cm a hrúbku 8,5 mm. Balenie obsahuje 26 dlaždíc, čo vystačí na pokrytie plochy 1,44 m2. Dlažba je sivej farby a imituje betón, čo dodáva miestnosti moderný a surový vzhľad. Sú ideálne pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dlažba zo série Docks má triedu odolnosti proti oderu V. Dlažba je tiež protišmyková a má triedu R10, čo znamená, že je bezpečná.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Farba | Taupe |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 5 |
| séria | Doky |
| Hmotnosť produktu | 28,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8021122945484 |

1850 + recenzí










