DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dolmen glazovaná kamenina 60 x 120 cm corda 1,44 m2
Dolmen glazovaná kamenina 60 x 120 cm corda 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dolmen glazovaná kamenina 60 x 120 cm corda 1,44 m23-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Svetlošedá glazovaná kamenina dokov môže byť použitá vo vnútri aj mimo budov. Je to dokončovací materiál s vysokou odolnosťou. Pôsobí veľmi esteticky aj vďaka rektifikovaným okrajom. Dlažba je odolná voči mrazu. Vyznačujú sa vysokou triedou odolnosti proti oderu. Vhodné pre montáž na stenu a podlahu.
Vlastnosti a výhody
Glazovaná kamenina Docks 60 x 120 cm svetlošedá 1,44 m2 je veľmi praktický dokončovací materiál. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Dobre poslúži aj na miestach s vysokou premávkou. Vysoká trieda odolnosti proti oderu zaisťuje trvácnu povrchovú úpravu. Docks svetlošedá glazovaná kamenina je mrazuvzdorná. Vďaka tomu jej neublížia ani nízke teploty vonku. Rektifikované hrany umožňujú úzky spoj, ktorý sa ľahko čistí. Svetlé farby dlaždíc opticky zväčšia akýkoľvek priestor. Pozrite si aj ďalšie dlaždice dostupné v sortimente predajne Castorama. Vyberte si správne modely na dokončenie akéhokoľvek priestoru.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | Corda |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Dolmen |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8033701343833 |

1850 + recenzí









