DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Domček Billy
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Domček Billyna dopyt543 €441,46 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Cena dopravy sa účtuje vo výške 50 eur v rámci SR. Túto sumu je potrebné pripočítať k cene produktu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Jedinečný dizajn
- Ihneď po inštalácii pripravený na použitie
- Môže byť ľubovoľne dokončená alebo natretá
- Bezpečná konštrukcia
- Chránené proti hmyzu a hubám
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Detský domček pre deti |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Hĺbka produktu | 1610 mm |
| Šírka produktu | 1790 mm |
| Výška produktu | 2210 mm |
| Štandardné | CE EN71, certifikát TUV |
| Typ strechy | Gable |
| Typ dverí | Slobodný |
| Jedno/dvojité dvere | Slobodný |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Prírodné drevo |
| Kód produktu | 5904506707966 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








