DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Biele obklady na stenu
- Doska z penového PVC 3 mm 100 x 50 cm biela
Doska z penového PVC 3 mm 100 x 50 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Doska z penového PVC 3 mm 100 x 50 cm biela3-7 dní28 €22,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela penová PVC doska je praktickým dokončovacím materiálom. Bude to užitočné najmä v priemysle a reklame. Je vyrobený z kvalitného materiálu, takže ho možno použiť v interiéri aj exteriéri. Ak potrebujete aj iné varianty dosiek, pozrite si náš sortiment. V ponuke sú rôzne rozmery a farebné prevedenia.
Vlastnosti a výhody
Doska z penového PVC 3 mm 100 x 50 cm biela má široké uplatnenie. V reklamnom priemysle poslúži na vytvorenie solídnych reklamných bannerov pre vašu firmu. V priemysle sa zase dá použiť na výrobu nábytku. Môžete ho použiť na vytváranie jednoduchých a zložitých štruktúr. Výrobok je mäkký a pružný, čo značne uľahčuje spracovanie prvku. Povrch ľahko pokryjete nálepkami, samolepiacou fóliou alebo natriete farbou podľa vlastného výberu. Biela penová PVC doska dobre odoláva rôznym poveternostným vplyvom. Vďaka tomu, že je odolný voči vode a chemikáliám, je ideálny pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Polyvinylchlorid, teda penové PVC, zaisťuje vysokú odolnosť dosky.
- Veľmi jednoduché mechanické spracovanie
- Mäkké a pružné
- Vysoká odolnosť voči chemikáliám a korózii
- Vodeodolný
- Materiál je možné oblepiť samolepiacimi fóliami, nálepkami alebo natrieť farbou
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hrúbka produktu | 3 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 1000 mm |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Farba | biely |
| Materiál | Penový polyvinylchlorid (PVC) |
| textúra | Hladký |
| Kód produktu | 5901619126196 |

1850 + recenzí








