DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Dremel 9911 3,2 mm tvrdokovová fréza
Dremel 9911 3,2 mm tvrdokovová fréza
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel 9911 3,2 mm tvrdokovová fréza3-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jediná fréza z karbidu wolfrámu je univerzálne použiteľná a ocenia ju predovšetkým kutilovia, ktorí si vyrábajú šperky doma. Tento prvok bude užitočný pri dokončovaní šperkov z rôznych kovov, keramiky, plastov a tvrdenej ocele. Umožňuje presné spracovanie doma.
Vlastnosti a výhody
Kutilské a dielenské práce vyžadujú použitie nielen základného elektrického náradia, ale aj náradia, ktoré uľahčí vykonávanie presných činností. Ak máte čo do činenia s malými prvkami, ktoré vyžadujú presné opracovanie, oplatí sa použiť frézu z mimoriadne odolného materiálu – karbidu volfrámu. Toto vybavenie bude nepostrádateľné pre každého, kto si vyrába vlastný šperk, pretože umožňuje dokončovanie drobných prvkov vyrobených okrem iného z farebných kovov, kalenej ocele, keramiky, odliatkov a plastov. V našom sortimente nájdete aj špecializované frézy na iné materiály - jednotlivé aj v súpravách s rôznym obsahom.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Ideálne na tvarovanie, vyhladzovanie a odstraňovanie materiálu
- Ideálne na konečnú úpravu šperkov
- Pracovný priemer: 3,2 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezačka dreva |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 100 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 36 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 3,2 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Typ hrotu | Hrot z karbidu volfrámu |
| Typ hriadeľa | Jednoduché |
| počet položiek | 1 |
| Maximálne otáčky za minútu | 30 000 ot./min |
| Zahrnuté | 1 x fréza |
| Hmotnosť produktu | 9 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | Karbid volfrámu |
| Kód produktu | 8710364008681 |

1850 + recenzí









