DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel brúsna hlava 6,4 mm P60
Dremel brúsna hlava 6,4 mm P60
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel brúsna hlava 6,4 mm P603-7 dní6,83 €5,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Brúsna hlava slúži na brúsenie predmetov z kovu alebo dreva. Výrobok je odolný proti príliš rýchlemu oderu. Hlavicu možno použiť na renováciu starých predmetov a účinne odstraňuje hrdzu. Prípravok je možné použiť aj na vyhladenie hrán nových predmetov, ktoré im dodajú požadovaný vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Brúsna hlava je určená na brúsenie predmetov z kovu alebo dreva. Tento výrobok je vyrobený z oteruvzdorného materiálu, ktorý zaisťuje efektívnu prevádzku po dlhú dobu. Hlavica je ako stvorená na renováciu starých predmetov - ľahko s ňou odstránite hrdzu a iné nečistoty. Tento produkt môžete použiť na vyhladenie povrchu nových predmetov s rovnako vynikajúcimi výsledkami. Hlava pracuje s mini náradím a jej stabilná montáž nevyžaduje použitie ďalšieho príslušenstva. Využiť ho môžu ako profesionálni brúsky, tak aj ľudia, ktorí ho berú ako hobby. Je k dispozícii v rôznych gradáciách, takže ľahko nájdete vhodný prvok.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Dáva klenutý tvar a vyhladzuje
- Odstraňuje hrdzu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sada brúsnych objímok |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 12 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 6,4 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 18 mm |
| Druh brúsneho materiálu | Hrubé a jemné |
| Gradácia | Gradácia 60 |
| počet položiek | 6 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 20 g |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál brúsnej časti | Oxid hlinitý |
| Materiál podkladovej vrstvy | Papier |
| Perforácia | Perforovaný |
| Osud | Strihanie, hladenie, odstraňovanie hrdze |
| Mokré alebo suché použitie | Len na suché použitie |
| Kód produktu | 8710364007257 |

1850 + recenzí











