DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Dremel HSS fréza so stopkou 3,2 mm
Dremel HSS fréza so stopkou 3,2 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel HSS fréza so stopkou 3,2 mm3-7 dní16,85 €13,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na vytvorenie špecifických tvarov v dreve a iných mäkkých materiáloch môžete použiť frézu HSS s rukoväťou. Môžete ho použiť na vytváranie jednoduchých drážok v prvkoch a objektoch, ktoré uľahčia konštrukciu alebo dokončovanie objektov. Kovový nástroj reže precízne, a tak poslúži v stolárskej, stolárskej či remeselnej dielni.
Vlastnosti a výhody
Hornú alebo spodnú vretenovú frézku môžete vybaviť špeciálnym rezným nástrojom, ktorý vám umožní vyrezávať tvary do predmetov a prvkov z rôznych materiálov. HSS fréza s rukoväťou poslúži na mnoho druhov finálneho opracovania - vyrobíte s ňou drážky v konkrétnom tvare, čo určite využijete pri výrobe nábytku, konštrukčných prvkov alebo dokončovaní iných predmetov. Uplatní sa v mnohých stolárskych a stolárskych dielňach a priemyselných prevádzkach - poslúži pri profesionálnom frézovaní drevených povrchov a iných mäkkých materiálov. Spracujete ním napríklad dyhu, drevotrieskové a masívne dosky, ale aj gumu, plast, plexisklo či karbón. Takáto tvarová fréza vám uľahčí vytváranie konštrukcií a dielcov, z ktorých budete vytvárať stavebné prvky.
- Pracovný priemer: 4,8 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezačka dreva |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Celková dĺžka | 101 mm |
| Dĺžka produktu | 101 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 36 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 4,8 mm |
| Šírka produktu | 52 mm |
| Typ hrotu | Karbidový hrot |
| Typ hriadeľa | Jednoduché |
| počet položiek | 1 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 7 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364008315 |

1850 + recenzí










