DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel nerezová leštiaca kefa 13 mm
Dremel nerezová leštiaca kefa 13 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel nerezová leštiaca kefa 13 mm3-7 dní16,85 €13,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Táto leštiaca kefa s malým akčným priemerom je určená na presné a efektívne odstraňovanie nečistôt, leštenie a vyhladzovanie povrchov. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a využijete ho pri práci s rôznymi kovmi vrátane zlata a medi, ale aj plastov. Súprava pozostáva z dvoch štetcov.
Vlastnosti a výhody
Leštiaci štetec je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je nielen účinný, ale aj odolný voči predčasnému opotrebovaniu a korózii vplyvom vlhkosti. Má malý priemer, takže ho môžete používať bez obáv, že poškriabete rozsiahly povrch materiálu, ktorý hladíte, leštíte alebo odstraňujete nečistoty. Rozsah jeho použitia je mimoriadne široký a zahŕňa okrem iného zlato, striebro, meď, mosadz a hliník, ako aj liatinu, tvrdenú oceľ a plasty. Leštiaci štetec je určený na precízne činnosti, takže ho využijete na kutilské a dokončovacie práce na prvkoch s malým priemerom. Sada obsahuje 2 ks kefiek, vďaka ktorým vybavíte svoju skrinku na náradie potrebnými zásobami, aby ste mali potrebné príslušenstvo k minináradiu po ruke.
- Technológia rýchleho uzamykania
Technické špecifikácie
| Marka | Dremel |
|---|---|
| počet položiek | 2 |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Typ príslušenstva pre viacúčelové náradie | drôtená kefa |
| Priemer produktu | 13 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Dĺžka produktu | 44 mm |
| Typ balenia | Balenie |
| Kód produktu | 8710364070374 |

1850 + recenzí











