DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel nerezová leštiaca kefa 18 mm
Dremel nerezová leštiaca kefa 18 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel nerezová leštiaca kefa 18 mm3-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kefa je príslušenstvo elektrického náradia, ktoré vám umožní vyhladzovať tvrdé povrchy – využijete ju pri vytváraní nábytku alebo renovácii balustrád. Nebudete musieť kupovať niekoľko verzií v závislosti od materiálu, ktorý chcete spracovať, pretože prezentovaný model je ideálny pre oceľ, zlato a hliník. Ponúkame aj ďalšie diely na opracovanie tvrdých povrchov.
Vlastnosti a výhody
Kefa je diel určený na pripevnenie k elektrickému náradiu - umožňuje vyhladzovanie tvrdých povrchov, takže prvok poslúži pri dokončovacích alebo renovačných prácach. Môžete ho použiť pri vytváraní rôznych štruktúr, pretože ho možno použiť na zlato, striebro, liatinu alebo kalenú oceľ - nebudete musieť kupovať niekoľko verzií vhodných pre rôzne nástroje. Malý prvok umožňuje dosiahnuť presné výsledky práce aj na malých plochách. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže je odolný nielen proti ohybu, ale aj proti korózii. Sada obsahuje dva štetce, takže keď produkt spotrebujete, nebudete musieť hneď kupovať ďalší. Ponúkame aj ďalšie dielenské príslušenstvo, takže si môžete úspešne zostaviť produkty, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.
- Technológia rýchleho uzamykania
Technické špecifikácie
| Marka | Dremel |
|---|---|
| počet položiek | 2 |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Typ príslušenstva pre viacúčelové náradie | drôtená kefa |
| Priemer produktu | 19 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Dĺžka produktu | 44 mm |
| Typ balenia | Balenie |
| Kód produktu | 8710364070367 |

1850 + recenzí









