DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel oválny brúsny kotúč 9,5 mm
Dremel oválny brúsny kotúč 9,5 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel oválny brúsny kotúč 9,5 mm3-7 dní16,85 €13,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kovy spracujete pomocou oválneho brúsneho kotúča, ktorý sa dá prispôsobiť minimultifunkčným zariadeniam. Takéto zariadenie sa bude používať v profesionálnom priemyselnom závode aj na použitie v domácnosti. Pomocou tohto typu brúsneho kameňa môžete odstrániť hrdzu z kovových povrchov, brúsiť prvky alebo hladké hrany.
Vlastnosti a výhody
Univerzálny hrot vhodný pre mini multifunkčné náradie je oválny brúsny kotúč, ktorý možno použiť na obrábanie kovov. Vďaka malým rozmerom ho môžete ľubovoľne použiť na detaily - na čistenie hrdze z prvkov alebo hladkých hrán aj na veľmi malých predmetoch. Takéto zariadenie bude určite užitočné v dielni na profesionálne čistenie, ostrenie a spracovanie, ako aj doma pre amatérskych domácich majstrov. Brúsny kotúč využijete napríklad na renováciu kovových predmetov a predmetov – nábytku, náradia alebo dekoračných prvkov. Tento typ brúsneho kameňa vám umožní spracovať odliatky, zvary a nity; Môžete tiež ľahko odstrániť hrdzu a otrepy, čím dosiahnete hladký a čistý povrch.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Brúsny kameň |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 100 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 9,5 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 12 mm |
| počet položiek | 3 |
| Maximálne otáčky za minútu | 25 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 20 g |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Oxid hlinitý |
| Kód produktu | 8710364044894 |

1850 + recenzí









