DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel rezací kotúč 32 mm 5 ks.
Dremel rezací kotúč 32 mm 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel rezací kotúč 32 mm 5 ks.3-7 dní12,49 €10,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rezný kotúč je vyrobený z kovu a brúsneho papiera. Sada piatich kusov zaisťuje dlhodobé používanie aj pri intenzívnej práci. Tento výrobok môžete použiť na rezanie všetkých materiálov z kovu, dreva a tvrdých plastov. Môžete ho namontovať na väčšinu dostupných praktických elektronických nástrojov.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný rezací kotúč je možné prispôsobiť väčšine elektronických mini zariadení používaných na rýchle spracovanie malých predmetov a povrchov. Môžete ho jednoducho nainštalovať bez potreby použitia ďalších nástrojov. Môžete ho použiť na rezanie a orezávanie tvrdých materiálov z kovu, dreva a plastu. Povrch disku je pokrytý kovovými pilinami a odolným brúsnym papierom. K dispozícii je tu sada piatich kusov, ktorá umožňuje dlhodobú prevádzku aj pri intenzívnom používaní. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo k elektrickému náradiu dostupné v našich predajniach. S ich pomocou úspešne založíte dielňu ideálnu pre všetky renovačné a stavebné práce.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Ideálne na rezanie a rezanie kovu, dreva a plastov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezací kotúč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Hrúbka produktu | 16 mm |
| Maximálna hĺbka rezu | 16 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 32 mm |
| Výška produktu | 16 mm |
| počet položiek | 5 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 18 g |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Materiál | Kov a papier |
| Osud | dielenské práce, DIY |
| Kód produktu | 8710364010516 |

1850 + recenzí










