DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel rezací kotúč, hrúbka 1 mm fi 24 mm
Dremel rezací kotúč, hrúbka 1 mm fi 24 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel rezací kotúč, hrúbka 1 mm fi 24 mm3-7 dní20,77 €16,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rezací kotúč sa používa na rezanie a vrúbkovanie predmetov z kovu, tenkého dreva a plastov. Výrobok je vyrobený z odolného kovu, ktorý umožňuje rýchlu prácu. Štít umožňuje prácu s plechovými alebo drevenými plotovými prvkami. Výrobok je univerzálny a práca s ním si vyžaduje použitie mini náradia.
Vlastnosti a výhody
Rezný kotúč je určený na rezanie a orezávanie kovových predmetov, ako aj tenkého dreva a plastov. Výrobok je vyrobený z odolného kovu, ktorý zaisťuje efektívnu prevádzku po dlhú dobu. Tento kotúč umožňuje rezať príliš dlhé skrutky alebo skrutky, skracovať tenké plotové dosky a osvedčí sa pri pokrývaní budov v domácnosti plechom. Produkt sa ľahko inštaluje, vďaka čomu je výmena rýchla a šetrí čas. Ak chcete pracovať so štítom, musíte použiť mini nástroje. Výrobok nájde uplatnenie pri každodennej práci profesionála, poslúži aj ako prvok vybavenia domácej dielne, ktorý vám umožní vykonávať drobné opravy svojpomocne.
- Ľahké rezanie
- Pre mnoho materiálov
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezací kotúč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 20 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Hrúbka produktu | 1 mm |
| Maximálna hĺbka rezu | 1 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 24 mm |
| Výška produktu | 32 mm |
| počet položiek | 20 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 28 g |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Osud | všetky druhy kovov, t.j. mäkká oceľ, plech alebo hliník |
| Kód produktu | 8710364007431 |

1850 + recenzí










