DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel SpeedClic rezací kotúč 38 mm 1 ks.
Dremel SpeedClic rezací kotúč 38 mm 1 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel SpeedClic rezací kotúč 38 mm 1 ks.3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný rezací kotúč sa mimoriadne jednoducho inštaluje na mini elektrické náradie. Nasadzovanie aj vyberanie nevyžaduje použitie žiadnych ďalších kľúčov alebo iného príslušenstva. Stačí stlačiť a otočiť, aby ste ho zaistili v správnej polohe. Tento prvok môžete použiť na spracovanie rôznych druhov dreva a laminátu.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný rezací kotúč môžete použiť na spracovanie všetkých druhov dreva. Je ideálny na rezanie tvrdých aj mäkších materiálov bez poškodenia ich jemného povrchu. Ide o prvok, ktorý možno použiť aj pri práci na lamináte. Štít je doplnkom k obľúbenému multifunkčnému mini elektrickému náradiu, na ktoré ho jednoducho namontujete - stačí stlačiť a otočiť. Inštalácia aj výmena diskov si nevyžadujú použitie žiadneho ďalšieho príslušenstva. Široká ponuka našich predajní zahŕňa množstvo produktov tohto typu, ktoré môžete vo svojej dielni využiť na rôzne renovačné, dielenské a konzervátorské práce.
- Ľahká zasúvacia montáž
- Rýchla a efektívna výmena disku bez kľúča
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezací kotúč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Hrúbka produktu | 3,2 mm |
| Maximálna hĺbka rezu | 14 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 38 mm |
| Výška produktu | 4 mm |
| počet položiek | 1 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 13 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Osud | dielenské práce, DIY |
| Kód produktu | 8710364042876 |

1850 + recenzí











