DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Dremel SpeedClic rezací kotúč 5 ks.
Dremel SpeedClic rezací kotúč 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel SpeedClic rezací kotúč 5 ks.3-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rezný kotúč radu SpeedClick umožňuje jednoduchú inštaláciu do mini nástrojov na spracovanie malých predmetov. S ním môžete pohodlne a rýchlo rezať materiály zo sadry, plastu a plexiskla. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo k elektrickému náradiu, ktoré je dostupné v širokej ponuke našich predajní.
Vlastnosti a výhody
Rezný kotúč radu SpeedClick sa jednoducho namontuje na elektronické mini náradie. Stačí stlačiť a otočiť, aby ste ho zaistili v správnej polohe. Na tento účel nie je potrebné používať špeciálne kľúče ani iné doplnkové položky. Pomocou prezentovaného kotúča rýchlo a pohodlne spracujete malé plochy materiálov z tvrdých materiálov. Skvele sa hodí na rezanie omietky, sadrokartónu a plexiskla. Tu dostupná sada piatich kusov zaisťuje dlhotrvajúcu a efektívnu prevádzku aj pri intenzívnom používaní. Tento produkt je možné prispôsobiť väčšine multifunkčného elektrického náradia dostupného na trhu.
- Ľahká zasúvacia montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezací kotúč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Maximálna hĺbka rezu | 14 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 38 mm |
| Výška produktu | 4 mm |
| počet položiek | 5 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 19 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Kovové |
| Osud | dielenské práce, DIY |
| Kód produktu | 8710364042869 |

1850 + recenzí











