DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Dremel univerzálna fréza 3,2 mm 3 ks.
Dremel univerzálna fréza 3,2 mm 3 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel univerzálna fréza 3,2 mm 3 ks.3-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fréza má univerzálny účel; Používa sa predovšetkým na vŕtanie a rezanie plastov, mäkkého dreva a sklolaminátu. Je vyrobený z ocele a umožňuje vykonávať precíznu prácu v domácej kutilskej dielni. Sada obsahuje 3 vykrajovátka, takže budete mať zásobu vždy po ruke.
Vlastnosti a výhody
Táto malá fréza, z ktorej 3 kusy tvoria sadu, je univerzálne použiteľná a možno ju použiť na spracovanie tenkej hliníkovej fólie, mäkkého dreva do hrúbky 12 mm, sklolaminátu a plastu. Umožňuje vykonávať presné rezacie a vŕtacie práce, čo zo súpravy robí základnú skrinku na náradie pre domácich majstrov a hobby remeselníkov. Frézy vyrobené z ocele s tvarom, ktorý zohľadňuje použitie rýchloupínacej technológie v nástroji, sú odolné a efektívne pri používaní. V našom sortimente nájdete frézy na rôzne účely - jednotlivé aj v súpravách obsahujúcich špecializované a univerzálne príslušenstvo, užitočné v každej domácej dielni.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Najlepšie riešenie pre rezanie a vŕtanie materiálov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezačka dreva |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 100 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 3,2 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 4 mm |
| Typ hriadeľa | Okrúhly |
| počet položiek | 3 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Zahrnuté | 3 x fréza |
| Hmotnosť produktu | 12 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364045150 |

1850 + recenzí










