DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Drevená glazovaná kamenina 15,5 x 6 cm essence ivory 1,34 m2
Drevená glazovaná kamenina 15,5 x 6 cm essence ivory 1,34 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená glazovaná kamenina 15,5 x 6 cm essence ivory 1,34 m23-7 dní31,06 €25,25 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Glazované, ľahko udržiavateľné v čistote, odolné proti hobľovaniu
- Mrazuvzdorný
- Odolný
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | Žiadna trieda protišmykovosti |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Effect | Efekt dreva |
| Hrúbka produktu | 13 mm |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Pokyny na inštaláciu | Informácie na obale |
| Pokyny na starostlivosť | Informácie na obale |
| Farba | Béžová |
| Počet kusov v balení | 14 |
| Marka | Farebná keramika |
| Materiál | Kamenina |
| Miesto výroby | Poľsko |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Štandardné | EN14411 |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Odolnosť voči škvrnám (trieda) | TRIEDA 5 - Škvrna sa odstráni horúcou vodou |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Podlahové kúrenie | Vhodné pre použitie s podlahovým kúrením |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 1,34 m² |
| Shell | Glazované |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Opravené | Neopravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Woodessence |
| Šírka produktu | 155 mm |
| Tvrdosť podľa Mohsovej stupnice | 7 na Mohsovej stupnici |
| Hmotnosť produktu | 18,76 kg |
| Skončiť | satén |
| Kód produktu | 5907518306165 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









