DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená roleta 100 x 220 cm biela 50 mm
Drevená roleta 100 x 220 cm biela 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená roleta 100 x 220 cm biela 50 mm3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele drevené žalúzie sú okennou krytinou, ktorá zaručí intimitu a moderný charakter v miestnosti. Môžete ho pripevniť na stenu alebo strop. Moderné lamely sú dosť široké. Drevené vyhotovenie navyše zaručuje útulný charakter a nadčasový vzhľad interiéru. Tento výrobok má aj dekoratívnu funkciu vďaka dokonalému prevedeniu a univerzálnemu odtieňu.
Vlastnosti a výhody
Drevené žalúzie 100 x 220 cm biele 50 mm sú modernou okennou krytinou, ktorá je alternatívou k roletám. Lamely môžete ovládať ľubovoľne. Týmto spôsobom môžete upraviť množstvo slnečného svetla povoleného do miestnosti. Sada obsahuje ovládací mechanizmus, madlá a kryciu lištu. Máte tiež skrutky, ktoré vám pomôžu s montážou. Produkt môžete pripevniť na stenu aj na strop. Biele drevené žalúzie majú dekoratívnu funkciu. Môžu za to široké lamely. Sú vyrobené z dreva, takže zaručujú nadčasový vzhľad a moderný charakter. Dodajú tiež príjemnú atmosféru. Tento model rolety dobre poslúži v detskej izbe, spálni alebo obývačke. Môžete ho zladiť s mnohými štýlmi. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Decosol.
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439316960 |

1850 + recenzí










