DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená roleta 180 x 220 cm biela 50 mm
Drevená roleta 180 x 220 cm biela 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená roleta 180 x 220 cm biela 50 mm3-7 dní238,17 €193,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele drevené žalúzie sú ideálnou alternatívou k tradičným žalúziám. Lamely sú vyrobené z dreva. Vďaka tomu bude vo vašom interiéri vládnuť útulná atmosféra. Tento model vyzerá skvele v škandinávskom štýle, rovnako ako moderný a klasický. Produkt umožňuje, aby do interiéru preniklo toľko slnečného svetla, koľko chcete.
Vlastnosti a výhody
Drevené žalúzie 180 x 220 cm biele 50 mm dodajú vášmu interiéru moderný vzhľad. Široké lamely majú každá 5 cm. Vďaka tomu vyzerajú elegantne. Navyše sú vyrobené z dreva. Je to nadčasový materiál, ktorý sa ľahko čistí a udržiava. Tento výrobok má dekoratívnu funkciu, ale nielen to. Účinne chráni miestnosť pred vonkajším prostredím. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť úroveň sklonu lamely. Vďaka tomu si môžete nastaviť úplné alebo čiastočné zatemnenie. Biela drevená roleta zo série Decosol je určená na montáž na stenu alebo strop. Sada obsahuje potrebné montážne diely, okrem rozširujúcich hmoždiniek. Urobíte to natrvalo a získate pevnú štruktúru, ktorá vydrží roky. Skontrolujte si aj iné veľkosti a farby žalúzií.
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439317004 |

1850 + recenzí










