DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená roleta 80 x 220 cm biela 50 mm
Drevená roleta 80 x 220 cm biela 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená roleta 80 x 220 cm biela 50 mm3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záleží vám na ochrane interiéru a zároveň dekoratívnej funkcii výrobku? Biele drevené žalúzie splnia vaše očakávania. Skladá sa zo širokých lamiel v bielej farbe. Sú vyrobené z dreva, takže miestnosti dodajú útulný charakter. Ide o ideálnu alternatívu k roletám. Tento produkt vám umožní regulovať intenzitu slnečného žiarenia vstupujúceho do miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Drevená roleta 80 x 220 cm biela 50 mm je moderný okenný kryt. Plní dve dôležité funkcie. Prvý je dekoratívny. Široké drevené lamely vyzerajú veľmi elegantne. Navyše sa ľahko čistia bežnou vlhkou handričkou. Druhou funkciou je zakrytie miestnosti. Vďaka regulácii sa môžete sami rozhodnúť, koľko slnečného svetla do interiéru pustíte. Urobíte to pomocou viditeľného ovládacieho mechanizmu. Sada obsahuje aj všetky potrebné prvky pre montáž. Biela drevená roleta má drevené prvky, ktoré dodávajú interiéru prírodný charakter. To mu dodá útulný prízvuk bez ohľadu na štýl, ktorý si vyberiete. Produkt série Decosol je dostupný v mnohých veľkostiach, pozrite sa na ostatné!
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439316953 |

1850 + recenzí









