DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená žalúzia 100 x 220 cm, čierna, 50 mm
Drevená žalúzia 100 x 220 cm, čierna, 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená žalúzia 100 x 220 cm, čierna, 50 mm3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna drevená roleta pôsobí elegantne a moderne. S jeho pomocou môžete regulovať množstvo svetla vpúšťaného do miestnosti. Lamely sú zároveň vyrobené z dreva, ktoré je nadčasové a krásne. Tento model je určený na trvalú montáž na stenu alebo strop. Vďaka tomu je konštrukcia pevná a trvá roky.
Vlastnosti a výhody
Na zakrytie interiéru slúžia drevené žalúzie 100 x 220 cm čierna 50 mm. Skvele sa bude hodiť do obývačky, spálne alebo izby, kde bývajú deti. Nastavením lamiel prepustíte optimálne množstvo slnečného svetla. Miestnosť môžete zakryť úplne alebo len čiastočne. Nikomu tiež nedovolíte špehovať, čo sa deje medzi vašimi štyrmi stenami. Čierna drevená roleta zo série Decosol je vyrobená z lamiel. Tradičný materiál je nadčasový a miestnosť zútulňuje. Čierna farba je kvintesenciou elegancie. Vďaka tomu sa tento model hodí do moderného aj klasického štýlu. Produkt je možné namontovať na stenu alebo strop. Súprava obsahuje príslušné montážne prvky. Pozrite si aj iné farby!
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439400195 |

1850 + recenzí










