DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená žalúzia 160 x 220 cm biela 50 mm
Drevená žalúzia 160 x 220 cm biela 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená žalúzia 160 x 220 cm biela 50 mm3-7 dní203,85 €165,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ničia vám slnečné lúče predstavu relaxu doma? Potom je to znamenie, že potrebujete biele drevené žalúzie. Vďaka nemu si budete môcť pohodlne nastaviť lúč prirodzeného svetla, ktorý vstupuje cez okno. Tento kvalitný model je nielen funkčný, ale dodá vašim štyrom stenám aj prírodný charakter.
Vlastnosti a výhody
Drevené žalúzie 160 x 220 cm biele 50 mm sú dobrou voľbou pre každého, kto chce mať vo svojom domove trochu viac súkromia. Tento funkčný interiérový doplnok vám umožní zakryť okná, kedykoľvek to budete potrebovať. Vďaka tomu vás slnečné svetlo nebude rušiť napríklad pri čítaní knihy alebo pozeraní filmu. Biela drevená roleta má 5 cm široké lamely, vďaka čomu pôsobí moderne. Okrem toho, že je vyrobený z dreva, zútulní váš interiér. Biela, univerzálna farba zaručí, že tento produkt nebudete mať problém zladiť s ostatnými prvkami interiérového dizajnu. Hľadáte iné farby alebo veľkosti? Potom si pozrite našu ponuku.
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439316991 |

1850 + recenzí










