DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená žalúzia 160 x 220 cm, čierna, 50 mm
Drevená žalúzia 160 x 220 cm, čierna, 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená žalúzia 160 x 220 cm, čierna, 50 mm3-7 dní203,85 €165,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierne drevené žalúzie sú nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom vašich štyroch stien. S jeho pomocou zaistíte pocit súkromia všetkých ľudí v miestnosti a navyše obmedzíte prílev slnečného svetla, kedykoľvek to budete potrebovať. Interiér tiež urobíte elegantnejším.
Vlastnosti a výhody
Milovníci funkčných a elegantných bytových doplnkov určite ocenia vlastnosti drevených žalúzií 160 x 220 cm čiernej farby 50 mm. Ide o vysokokvalitný produkt, ktorý vám umožní zabezpečiť súkromie medzi vlastnými štyrmi stenami. S jeho pomocou okno rýchlo zakryjete, čím ochránite interiér pred slnečnými lúčmi či pohľadmi iných. Dôležité je, že tento model vyzerá elegantne. Vyrobené z dreva, vaše štyri steny budú mať prirodzenejší charakter. Čierna drevená roleta sa veľmi jednoducho inštaluje, sada obsahuje potrebné príslušenstvo a podrobný návod. Vďaka tomu montáž zvládnete aj keď v nej nemáte žiadne skúsenosti. V ponuke Castorama sú aj ďalšie farebné varianty žalúzií.
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439400225 |

1850 + recenzí










