DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Drevená žalúzia 80 x 220 cm, čierna, 50 mm
Drevená žalúzia 80 x 220 cm, čierna, 50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená žalúzia 80 x 220 cm, čierna, 50 mm3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete svojmu interiéru dodať elegantný charakter? Čierne drevené žalúzie sú perfektnou voľbou. Vyzerá skvele samostatne alebo so závesmi. Čierna farba lamiel je podstatou modernosti a dobrého štýlu. Panely sú vyrobené z dreva, čo sa premieta do útulného charakteru a odolnosti produktu.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete okennú krytinu, ktorá rafinovane oddelí vašu izbu od vonkajšieho prostredia a zároveň bude plniť dekoratívnu funkciu? Drevená žalúzia 80 x 220 cm čierna 50 mm splnia vaše očakávania. Skladá sa zo širokých lamiel. Dajú sa ľubovoľne nastavovať z hľadiska sklonu. Vďaka tomu budete rozhodovať o tom, koľko slnečného svetla počas dňa do miestnosti vpustíte. V noci vám a vašej domácnosti zaručia súkromie kryté lamely. Čierne drevené žalúzie sú esenciou elegancie. Farba sa perfektne hodí do moderných interiérov. Napriek tomu drevené lamely dodávajú útulný charakter. Produkt môžete pripevniť priamo na stenu alebo strop. Pozrite si aj ďalšie dekoratívne prvky zo série Decosol.
- Široké 5 cm lamely poskytujú moderný vzhľad
- Kombinácia dekorácie a funkčnosti
- Drevené prvky dodávajú miestnosti prirodzený vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2200 mm |
| Šírka lamiel | 50 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| séria | Decosol |
| Zahrnuté | Roleta s ovládacím mechanizmom, madlá, maskovacia lišta, suchý zips, sada skrutiek, návod |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 8711439400188 |

1850 + recenzí









