DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Drevený panel Stegu Linea Tmavý, dub tmavý, 0,58 m2
Drevený panel Stegu Linea Tmavý, dub tmavý, 0,58 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevený panel Stegu Linea Tmavý, dub tmavý, 0,58 m23-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete vystaviť kuchynský ostrovček, vybranú stenu v izbe alebo priestor krbu, vyberte si drevený panel Stegu Linea Tmavý dub tmavý. Ide o impregnovaný výrobok, ktorý sa vám bude hodiť pri zariaďovaní interiérov. Tmavý odtieň sa hodí k moderným štýlom aj do izieb s klasickým charakterom. Prvok je pripravený na montáž pomocou lepidla
Vlastnosti a výhody
Drevený panel Stegu Linea Dark, dub tmavý, 0,58 m2, je produkt, ktorý dobre poslúži pri zariaďovaní interiéru. Má hnedý odtieň, ktorý miestnosti dodáva útulnú atmosféru a štýlový charakter. Prvok je pripravený na montáž pomocou lepidla. Drevený panel Stegu Linea Dark tmavý dub môžete použiť ako dekoratívny prvok kuchynského ostrovčeka alebo jednej zo stien v miestnosti. Dá sa použiť aj ako doplnková dekorácia na stenu. Výrobok pochádza zo série Linea a je už impregnovaný. Preto ho môžete pripevniť priamo na vybranú stenu. Vyrobené z dreva, zaručuje trvanlivosť po mnoho rokov. Pozrite si aj ďalšie odtiene v našej ponuke a vyberte si dekoratívne produkty na dotvorenie vášho interiéru
- Netradičná úprava interiéru
- Vyrobené z kvalitného dreva
- Jednoduchá montáž
- Ekologická výroba
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 760 mm |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| séria | Linea |
| Typ montáže | Lepidlo |
| Hmotnosť (kg) | 2,4 kg |
| Farba | Tmavý dub |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 5907762312516 |

1850 + recenzí











