DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Drevený plot Blooma 180 x 180 cm, hnedý, rám 40 x 60 mm
Drevený plot Blooma 180 x 180 cm, hnedý, rám 40 x 60 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevený plot Blooma 180 x 180 cm, hnedý, rám 40 x 60 mm3-7 dní94,05 €76,46 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevený plot dobre poslúži ako oplotenie vášho pozemku alebo miesto na oddych na vašom pozemku. Ochráni vás pred pohľadmi okoloidúcich a vytvorí estetické zázemie pre vegetáciu. Výrobok je vyrobený z dreva - správne impregnovaný materiál bude odolný voči poveternostným vplyvom a zachová si elegantný vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Drevený plot pôsobí elegantne a prirodzene. Môžete ním oplotiť svoj pozemok alebo rekreačný pozemok. Dobre poslúži aj vo viacrodinných blokoch na oplotenie malých záhrad. Výrobok je vyrobený z dreva, preto sa vyznačuje prirodzenou eleganciou - ľahko ho zladíte k rôznym záhradným úpravám a drobnej záhradnej architektúre. Hnedá farba nevynikne na pozadí záhradnej zelene. Pomocou plota môžete zakryť aj miesto na hranie pre deti alebo postaviť terasu či altánok. Pravidelne impregnované drevo si zachová svoj elegantný vzhľad a odolnosť voči poveternostným vplyvom. V našej ponuke nájdete aj iné typy plotov, takže prvky si určite prispôsobíte svojim potrebám.
- Dobrá ochrana pred slnkom, vetrom a nechcenými pohľadmi susedov
- Estetický vzhľad
- Tlaková impregnácia chráni pred poveternostnými vplyvmi
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Plotový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Clickstrom |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Šírka (m) | 1,8 m |
| výška (m) | 1,8 m |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Typ spracovania | Liečba tlakom |
| Hmotnosť produktu | 46,6 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 3663602942504 |

1850 + recenzí










