DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Garniže
- Držiak bočnej záclonovej tyče Farby staromosadz 19 mm
Držiak bočnej záclonovej tyče Farby staromosadz 19 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Držiak bočnej záclonovej tyče Farby staromosadz 19 mm3-7 dní6,59 €5,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou bočného držiaka jednoducho namontujete záclonovú tyč do výklenku. Bez problémov unesie záťaž tyče a látok, čo je možné vďaka použitiu kovu pri jej výrobe. Tento drobný prvok má aj estetický vzhľad – má staromosadznú farbu, ktorá sa najlepšie hodí k ostatným kovovým doplnkom.
Vlastnosti a výhody
Bočný držiak vám umožní efektívne namontovať závesovú tyč medzi dve steny. Oplatí sa ho vybrať, keď je okno, ktoré chcete ozdobiť látkami, umiestnené vo výklenku. Výrobok sa vyznačuje vysokou odolnosťou - je vyrobený z kovu, ktorý je pevnou a dlhotrvajúcou surovinou. Vďaka nemu bude dekorácia, ktorú vytvoríte, stabilná a bezpečná. Výrobok sa vyznačuje aj krásnou starožitnou mosadznou farbou - takže sa bude skvele hodiť do elegantných verejných miestností, ako sú reštaurácie alebo hotely. Uplatníte ho aj v klasicky zariadenej obývačke, kde dodá trochu lesku. Ak však hľadáte tradičnú nástennú konzolu, pozrite si našu ponuku príslušenstva na záclonové tyče.
- Otvorte držiak
- Veľa možností na zavesenie látky
- Vysoko kvalitný kov
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Farby |
| Dĺžka produktu | 20 mm |
| Priemer zodpovedajúcej záclonovej tyče | 19 mm |
| Šírka produktu | 19 mm |
| Zahrnuté | bočné podpery |
| Farba | starožitná mosadz |
| Materiál | Kovové |
| Kód produktu | 5908305642763 |

1850 + recenzí








