DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Dub Grease Infused 24 x 150 cm 1,08 m2
Dub Grease Infused 24 x 150 cm 1,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dub Grease Infused 24 x 150 cm 1,08 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dub Gres Infusion je rektifikovaná dlažba so štruktúrovaným povrchom a matnou úpravou imitujúca drevo. Výrobok má vysokú triedu oderu, takže ho môžete inštalovať aj na miestach so silným chodom. Dlažba je mrazuvzdorná, vďaka čomu je vhodná na vonkajšie použitie. Toto je univerzálny produkt.
Vlastnosti a výhody
Dub Gres Infusion 24 × 150 cm 1,08 m2 je mimoriadne estetické a odolné riešenie pre domáce aj vonkajšie použitie. Dlažba je odolná voči poveternostným vplyvom vrátane mrazu. Produkt má univerzálne použitie. Vysoká trieda oteru umožňuje inštalovať kameninu Infusion Dub aj na miestach s vyššou návštevnosťou chodcov. Prezentované obklady patria do kategórie veľkých formátov, ktorá je v móde už niekoľko rokov. V poslednej fáze výroby boli podrobené rektifikačnému procesu, vďaka ktorému majú všetky položky v krabici rovnaké rozmery. Výrobok imituje drevenú dosku a jeho štruktúrovaný povrch a matná povrchová úprava dodávajú na dôveryhodnosti. Gres je súčasťou rodiny Infusion. Pripravili sme aj ďalšie obklady z tejto série.
- Rektifikovaná dlažba
- Univerzálne použitie
- Dlaždice majú niekoľko tvárí
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Dĺžka produktu | 1500 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | dub |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Šírka produktu | 240 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Infúzia |
| Hmotnosť produktu | 20,75 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8021122953045 |

1850 + recenzí











