DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Dub Kronospan Brandon AC4 sivá laminátová podlaha 2,26 m2
Dub Kronospan Brandon AC4 sivá laminátová podlaha 2,26 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dub Kronospan Brandon AC4 sivá laminátová podlaha 2,26 m23-7 dní18,24 €14,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Objavte eleganciu a odolnosť podlahových panelov Brandon Oak so sivým odtieňom. Tieto vysokokvalitné panely triedy AC4 sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Prirodzená štruktúra dreva dokonale ladí s klasickým štýlom interiéru. Sú navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu, sú kompatibilné so systémami podlahového vykurovania a ľahko sa čistia, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre alergikov. Začnite si užívať svoju jedinečnú podlahu už dnes.
Vlastnosti a výhody
Objavte bezkonkurenčnú kombináciu štýlu a odolnosti s podlahovými panelmi Brandon Oak v šedej farbe! Tieto panely upútajú nielen svojou elegantnou a nadčasovou estetikou, ale zaručujú aj vysokú triedu oderu AC4, vďaka čomu sú ideálne do intenzívne využívaných priestorov. Jedinečná štruktúra dreva použitá v týchto paneloch pripomína prirodzený a hrejivý charakter autentického dubového dreva, navodí do vášho domova atmosféru pokoja a harmónie. Panely Brandon Oak, ktoré sa jednoducho inštalujú a udržiavajú, sú vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá podlahu klasického formátu. Panely sú navyše kompatibilné s nízkoteplotným podlahovým vykurovaním, vodným aj elektrickým, čo zaisťuje rovnomerné a efektívne šírenie tepla. Panely Brandon Oak sú ideálnym riešením pre alergikov – hygienické a ľahko sa udržiavajú čisté. Nechajte sa okúzliť podlahou, ktorá sa vyznačuje nielen krásnym vzhľadom, ale aj dlhoročnou životnosťou!
- Vysoká trieda oderu AC4
- Drevená konštrukcia
- Klasický formát
- Podlahu je možné inštalovať s vodným a elektrickým nízkoteplotným podlahovým vykurovaním do 27°C, zapusteným do poteru.
- Ľahko sa udržiava v čistote, takže je ideálny pre alergikov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Dĺžka produktu | 1288 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,26 m² |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Štandardné | EN13329 |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podrobnosti o záruke | 10-ročná záruka na obytné budovy. Záruka sa vzťahuje na odolnosť proti oderu po uvedenú záručnú dobu, na povrchu musí dôjsť k minimálnemu oderu min. 1 x 1 cm v minimálnej vzdialenosti 1 cm od okraja |
| séria | Promo |
| Typ predajnej jednotky | Kartón |
| Typ podlahy | Laminované |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Informácie pre alergikov | Ľahko sa udržiava v čistote, a preto je výbornou voľbou pre alergikov |
| Nástroje potrebné na montáž | naklepávací blok, kladivo, rozpínacie kliny, zvinovací meter, ceruzka, pílka alebo skladačka |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Pôvod dreva | Poľsko |
| Západkový systém | Drop click systém |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť (kg) | 1,55 kg |
| Kód produktu | 5907555427588 |

1850 + recenzí











