DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Dulux EasyCare+ farba priemyselná modrá 2,5l
Dulux EasyCare+ farba priemyselná modrá 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dulux EasyCare+ farba priemyselná modrá 2,5l3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plánujete rekonštrukciu interiéru? Inovatívna priemyselná modrá farba Dulux EasyCare+ skvele poslúži pri lakovaní. Je určený do miestností vystavených vysokej prevádzke. Je odolný voči škvrnám, čiernym škvrnám a oderom. Aplikácia prípravku je veľmi jednoduchá - nestriekajúcu emulziu ľahko rovnomerne rozotriete.
Vlastnosti a výhody
Dulux EasyCare+ priemyselná modrá farba 2,5 l je inovatívna emulzia, ktorá je odolná voči škvrnám a čiernym škvrnám. Vďaka tomu ani v dôsledku kontaktu s gumenými, plastovými či drevenými predmetmi nedôjde k odreninám na stene. Produkt je ideálny pre miesta s intenzívnou premávkou. To znamená, že ho využijete doma, v kancelárii alebo v hoteli. Aplikácia je veľmi jednoduchá vďaka nestriekajúcemu zloženiu. Krátky čas schnutia spôsobí rýchle renovačné práce. Priemyselná modrá farba Dulux EasyCare+ má matný povrch. Toto je riešenie, ktoré bude dobre fungovať v mnohých interiéroch. Tienidlo je elegantné a na stene pôsobí esteticky. Ak chcete povrch natrieť inou farbou, pozrite si ďalšie produkty z tejto série.
- Titánová farba
- Technológia Scuff Resist
- Odolný voči čiernym škvrnám a oderom
- Odolný voči škvrnám, ľahko sa aplikuje
- Dostupné v rôznych farbách a vo forme testerov
- Prípustné hodnoty pre maximálny obsah VOC: 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| séria | EasyCare+ |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 10 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 10 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Hmotnosť (kg) | 3,69 kg |
| Farba | Priemyselná modrá |
| Kód produktu | 5904078217894 |

1850 + recenzí











