DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Dulux EasyCare tester laku medená oranžová 0,03 l
Dulux EasyCare tester laku medená oranžová 0,03 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dulux EasyCare tester laku medená oranžová 0,03 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na kontrolu presnosti výberu farby laku slúži Dulux EasyCare medený oranžový tester laku. Vďaka integrovanému valčeku, ktorý je súčasťou súpravy, ho môžete v malom množstve rozotrieť na stenu a posúdiť, či farba spĺňa vaše očakávania. Prezentovaný tester sa vyznačuje sýto oranžovo-medenou farbou. Nádoba obsahuje 30 ml produktu.
Vlastnosti a výhody
Lámete si hlavu nad výberom ideálnej farby pre váš byt? So správnym výberom vám pomôže tester laku Dulux EasyCare Copper Orange. Náter tejto farby rozžiari priestor vášho bytu, opticky zväčší jeho priestor a navodí teplú a slnečnú atmosféru. Tester obsahuje 30 ml farby a integrovaný valček, ktorým ju nanesiete na povrch steny. Skúste ho rozotrieť v malom množstve na rôzne miesta na stene. Skontrolujete, ako to vyzerá na povrchových ohyboch a zatienených častiach. Dulux EasyCare tester farby medená oranžová 30 ml umožňuje posúdiť aj ďalšie vlastnosti farby, napríklad stupeň krycej schopnosti a čas schnutia. Nie ste si istí, akú farbu farby si vybrať pre váš domov? Nepreplácajte! Otestujte to pomocou testera farieb Dulux.
- Náter odpudzuje vodu a iné tekuté nečistoty
- Paropriepustná
- Poskytuje vynikajúce krytie
- 10x odolnejšie voči drhnutiu ako iné farby tohto typu
- Matný povrch
- 1. trieda odolnosti
- Riedidlo: voda
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Dulux |
| séria | EasyCare |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 24 hodín |
| Doba schnutia nelepivá | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 7 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 28 °C |
| Maximálna doba schnutia nelepivé | 2 hodiny |
| Spôsob aplikácie | Integrovaný hriadeľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 10 °C |
| Kapacita (l) | 0,03 l |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farba | Medený pomaranč |
| Kód produktu | 5904078210765 |

1850 + recenzí









