DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Dulux EasyCare tester laku práškový ružový 0,03 l
Dulux EasyCare tester laku práškový ružový 0,03 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dulux EasyCare tester laku práškový ružový 0,03 l3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tester práškovej ružovej farby Dulux EasyCare je skvelou voľbou, ak hľadáte tú správnu farbu na pokrytie stien alebo stropu. Farba je vyrobená hydrofóbnou technológiou, ktorá účinne odpudzuje tekuté škvrny. Výhodou tohto produktu je pohodlné balenie, ktorého súčasťou je nanášací valček. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších testerov zo série EasyCare
Vlastnosti a výhody
Tester práškovej ružovej farby Dulux EasyCare 0,03 l má latexové zloženie a vyznačuje sa vynikajúcou krycou schopnosťou. Dve vrstvy stačia na získanie jedinečného efektu jednotnej a nasýtenej farby. Výhodou je hydrofóbnosť farby, vďaka ktorej sú tekuté nečistoty odpudzované z povrchu a nevsakujú sa do podkladu. Tester práškovej ružovej farby Dulux Nasycarek má zanedbateľný obsah prchavých organických zlúčenín, takže negatívne neovplyvňuje vašu pohodu pri aplikácii a schnutí. Natretý podklad je odolný voči drhnutiu. Z povrchu steny alebo stropu ľahko odstránite mastné škvrny a iné nečistoty. Vďaka tomu bude farba vyzerať esteticky a zachová si svoju farbu po mnoho rokov. V našej predajni nájdete aj ďalšie testery zo série EasyCare
- Hydrofóbna technológia - odpudzuje tekuté škvrny
- 10x odolnejší voči drhnutiu
- ľahké odstránenie mastných škvŕn
- Perfektné krytie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Dulux |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 0,42 m² |
| Spotreba na liter | 14 m²/l |
| Šírka nádoby | 21,5 mm |
| Výška nádoby | 86 mm |
| séria | EasyCare |
| Typ kontajnera | Tester |
| Základňa | Na báze latexu |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 7 g/l |
| Maximálna teplota aplikácie | 28 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 10 °C |
| Kapacita (l) | 0,03 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 0,07 kg |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Púdrová ružová |
| Kód produktu | 5904078219256 |

1850 + recenzí









