DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dywan Sintelon Pastel 120 x 170 cm geomulti 2
Dywan Sintelon Pastel 120 x 170 cm geomulti 2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dywan Sintelon Pastel 120 x 170 cm geomulti 23-7 dní91,06 €74,03 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Moderný dizajn a farby dodajú šarm každému interiéru
- Syntetické materiály uľahčujú odstraňovanie škvŕn a čistenie
Technické špecifikácie
| Marka | Sintelon |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| šírka (cm) | 170 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 cm |
| Hrúbka (cm) | 1,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 5,41 kg |
| Pokrytie | 2,04 m² |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Pastelka |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Šedá, modrá, oranžová |
| Vzor | Geometrické |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Typ fleece | Vysoká |
| Materiál | Polypropylén |
| Materiál základnej vrstvy | latex |
| Zloženie | Polyester |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 8605044847820 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








