DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 136 hnedá 2 kg
Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 136 hnedá 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 136 hnedá 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je univerzálnym riešením, ak chcete efektívne prepojiť priestory medzi dlaždicami. Vďaka použitiu produktu môžete jednoducho kombinovať dokončovacie prvky z materiálov ako žula, mramor, prírodný kameň, kamenina, terakota a keramika. Týmto spôsobom predĺžite životnosť vašej úpravy, pretože inovatívna receptúra malty ju robí odolnou voči vode a minimalizuje riziko vzniku plesní a húb.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je praktickým prostriedkom na efektívne a rýchle spojenie medzier medzi doskami, ktoré sú súčasťou povrchovej úpravy rôznych typov povrchov. Výrobok je vyrobený zo zmesi s hydrofóbnymi a antikoróznymi vlastnosťami. To znamená, že je odolný voči vode, takže sa nemusíte báť rastu plesní a húb. Voda dopadajúca na miesto škárovania nepreniká hlboko do malty - odráža sa od nej a vytvára kvapky. Vďaka tomuto riešeniu môžete škárovaciu hmotu použiť nielen vo vnútri, ale aj mimo budovy, napríklad na dokončenie terasy, balkóna alebo aj interiéru bazéna. Ďalšou výhodou je jednotná farba, ktorá má po zaschnutí klasický hnedý odtieň. Vďaka tomu bude váš aranžmán pôsobiť ucelene a dlhšie si zachová svoj estetický charakter.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Hnedá |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452076923 |

1850 + recenzí









