DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 136 hnedá 5 kg
Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 136 hnedá 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 136 hnedá 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je univerzálny prostriedok na škárovanie medzier medzi obkladmi z rôznych materiálov. Vďaka jeho použitiu môžete povrchy obložené prvkami ako kamenina, dlažba, terakota, prírodný kameň, mramor a mnohé iné. Inovatívna receptúra obsiahnutá v zmesi ju robí odolnou voči vode a biologickej korózii, čím si zachováva svoj pôvodný charakter po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je efektívny spôsob, ako efektívne škárovať obklady, ktoré sú súčasťou povrchovej úpravy podláh a stien vo vnútri aj mimo budovy. Produkt má inovatívny vzorec, vďaka ktorému je montáž extrémne odolná. Za svoj účinok vďačí predovšetkým svojim hydrofóbnym vlastnostiam – vďaka tomuto riešeniu voda dopadajúca na kĺb nemôže preniknúť dovnútra a odráža sa od kĺbu. Povrch dlaždíc je navyše chránený technológiou BioBlock®. Vďaka nemu malta minimalizuje riziko vzniku plesní a húb a celok tak zostáva dlhší čas hygienický. Pozornosť sa oplatí venovať farbe škárovacej hmoty – hnedý odtieň zostáva po zaschnutí jednotný, čím aranžmán pôsobí esteticky a ucelene.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Hnedá |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452077050 |

1850 + recenzí









