DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 142 hnedá 5 kg
Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 142 hnedá 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus 142 hnedá 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnedá škárovacia hmota Ultracolor Plus sa používa ako materiál na konečnú úpravu podláh, vnútorných stien a fasád pokrytých dlaždicami. Použitie špeciálnych prísad s názvom DropEffect dodáva škárovacej hmote vlastnosti, ktoré odpudzujú molekuly vody z jej povrchu. Preto sa dá úspešne použiť na miestach vystavených priamemu vplyvu dažďa a vodovodnej vody.
Vlastnosti a výhody
Zmes Ultracolor Plus slúži na prípravu veľmi odolných spojov pre univerzálne použitie. Pre svoju výnimočnú odolnosť voči vode a oderu ju možno použiť ako vo vnútri domu, tak aj vonku - na balkóne či terase. Vhodné na použitie na veľmi zaťažených miestach, dokonca aj na podlahách vo verejných budovách. Výrobok využíva technológiu DropEffect - keď kvapka spadne na škárovaciu hmotu, nevstrebe sa do jej štruktúry, ale hladko steká po povrchu. Biocídne látky obsiahnuté v kompozícii navyše chránia škáry medzi dlaždicami pred vznikom húb a plesní. Jednoduchá aplikácia a rýchloschnúce zloženie vám umožní vykonávať dokončovacie práce efektívne.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Hnedá |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104671 |

1850 + recenzí








