DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Píly a kotúčové píly
- Erbauer hliníkový stôl pre pokosovú pílu
Erbauer hliníkový stôl pre pokosovú pílu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Erbauer hliníkový stôl pre pokosovú pílu3-7 dní226,60 €184,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stôl pre pokosovú pílu Erbauer je vyrobený z hliníka, takže je ľahký a zároveň mimoriadne odolný. Montáž zariadenia naň nebude predstavovať žiadne ťažkosti. Doplnok zlepší spracovanie materiálov a zabezpečí bezpečnú prácu. Pracovný stôl možno ľahko zložiť a uložiť aj v malej dielni.
Vlastnosti a výhody
Stolová pokosová píla na hliník Erbauer dobre poslúži vo vašej domácej dielni. Príslušenstvo zlepší prácu s elektrickým náradím a výrazne ju uľahčí. Pokosovú pílu jednoducho namontujete na pracovný stôl a po práci ju vyberiete. Produkt Erbauer udrží spracovaný materiál, takže môžete presnejšie vykonávať plánované činnosti. Stabilita pri rezaní tiež zvýši bezpečnosť elektrického náradia. Stolová pokosová píla na hliník Erbauer má maximálne zaťaženie až 200 kilogramov. To vám umožní pracovať aj s ťažkými prvkami. Príslušenstvo má mäkkú rukoväť a odolné kolieska, ktoré uľahčujú jeho prenášanie. Pracovný stôl je vyrobený z hliníka, takže je ľahký. Je tiež odolný, takže vo vašej domácej dielni vydrží dlho.
- Montážne konzoly s rýchloupínacím mechanizmom
- Pokosovú pílu je možné jednoducho pripevniť a odstrániť zo stola
- Mäkká rukoväť a odolné kolieska uľahčujú prenášanie
- Hodí sa pre všetky pokosové píly s montážnou šírkou do 450 mm; rozmery po zložení 23 x 124,5 x 74 cm
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Erbauer |
| Dĺžka produktu | 864 mm |
| Hĺbka produktu | 740 mm |
| Maximálna výška | 845 mm |
| Minimálna výška | 665 mm |
| Výška produktu | 845 mm |
| Maximálne zaťaženie | 200 kg |
| Hmotnosť produktu | 15,5 kg |
| Kód produktu | 3663602797357 |

1850 + recenzí











