DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Expanzný bazén Bestway 1,52 x 0,38 m
Expanzný bazén Bestway 1,52 x 0,38 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Expanzný bazén Bestway 1,52 x 0,38 m3-7 dní32,84 €26,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozširovací bazén Bestway je produkt, ktorý vám a vašim deťom poskytne nezabudnuteľnú zábavu počas letných dní. Výrobok sa ľahko montuje a demontuje. Kovový rám je mimoriadne stabilný. Bazén je vyrobený z PVC a polyesteru, čo zaisťuje mimoriadnu odolnosť prvku. Výrobok je odolný voči zmenám počasia.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste mať vo svojej domácej záhrade bazén, ktorý môžu vaše deti využívať počas prázdnin? Expanzný bazén Bestway 1,52 x 0,38 m je to, čo hľadáte. Je vybavený kovovým rámom, ktorý zaisťuje mimoriadnu stabilitu celej konštrukcie. Steny výrobku sú vyrobené z PVC a trojvrstvového polyesteru, ktorý je vysoko odolný. Expanzný bazén Bestway sa veľmi jednoducho a rýchlo skladá a rozkladá. Všetku prácu urobíte sami. Vďaka tomu ju po letnej sezóne ľahko zložíte a uskladníte. Výrobok je odolný voči poveternostným vplyvom. Je veľmi jednoduché ho udržiavať v čistote. V predajni Castorama nájdete široký výber ďalších záhradných bazénov.
- Bazén pre vlastnú montáž (montáž musí vykonať dospelá osoba - čas montáže, okrem prípravy miesta a napúšťania vody, je 10 minút)
- Kapacita bazéna pri 80% naplnení - 477 litrov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rodinný bazén |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka (cm) | 59,8 cm |
| Hĺbka (cm) | 38 cm |
| Priemer (cm) | 152 cm |
| šírka (cm) | 59,8 cm |
| výška (cm) | 38 cm |
| Kapacita (l) | 477 l |
| Zahrnuté | Bazén |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 6942138974980 |

1850 + recenzí










